طراحی و ساخت انواع سازه های آهنی و اجرای پروژه های آهنگری

پارس درب با بیش از دو دهه فعالیت در زمینه ساخت وطراحی درب های فلزی ونرده حفاظ .درب سوله. سایبان . پلی کربنات و...

طراحی و ساخت انواع سازه های آهنی و اجرای پروژه های آهنگری

پارس درب با بیش از دو دهه فعالیت در زمینه ساخت وطراحی درب های فلزی ونرده حفاظ .درب سوله. سایبان . پلی کربنات و...


ممکن است شما از آن دسته از افراد باشید که روی سفارش های خرید خود بسیار حساس و سخت گیر هستند . از طرف دیگر اطلاعات مورد نیاز برای یک سفارش خوب و کامل برای افراد غیر مرتبط در دسترس نمیباشد ! پارس درب برای این مشکل هم چاره اندیشی کرده است . شما در بدو امر با کارشناسان خبره ما در مورد محصول مورد نیاز خویش مشاوره مینمایید . سپس انان اعلام نیاز شما را از لحاظ فنی و اقتصادی مورد تحلیل قرار میدهند.در اغلب مواقع بازدید و اندازه گیری و تخمین زمان تحویل الزامی است . وقتی نوع و کلیات محصول مورد سفارش و قابلیت های مورد نیاز و کلیه آیتم ها حتی شرایط اقلیمی ای که محصول در آنجا مورد بهره برداری قرار میگیرد بطور کامل برسی و مهندسی شد در صورتی که محصول مشمول مدل های متنوع مجموعه صنعتی پارس درب باشد یا مشتری خود مایل به طراحی یا اعمال نظر در طرح مذکور باشد این سلیقه با کارشناسان ما مطرح و طرح ظاهری ساخت هم نهایی میگردد.
سپس سعی میشود بیشترین صرفه اقتصادی مشتری از لحاظ بهره وری در متریال بکار رفته و بهینه سازی نهاده های تولید که در نهایت منجر به تولید محصولی با کیقیت بالا و پایین ترین قیمت ممکنه میشود به شما پیشنهاد گردد . 
به این ترتیب میتوانیم اطمینان حاصل کنیم که مشخصات فنی مهندسی در کنار کیفیت و اعمال نظر و سلیقه مشتری در کنار پایین ترین قیمت تمام شده را تواما در یکجا ارائه نموده ایم .

 

آدرس:

تهران، انتهای اتوبان مام علی، جاده قدیم قم ،60 متری امام حسین، خیابان معدن نهم یا(پنجم شمالی) مجتمع آهنکاران، کوچه چمران چهارم، پلاک 101- کارگاه آهنگری پارس درب(آراسته)

کد پستی: 1818164393

تلفکس: 56541149

آراسته: 09123156833

ایمیل: parsdarb.ir@gmail.com

 

ارسال نظر

تنها امکان ارسال نظر خصوصی وجود دارد
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
تجدید کد امنیتی
نظر شما به هیچ وجه امکان عمومی شدن در قسمت نظرات را ندارد، و تنها راه پاسخگویی به آن نیز از طریق پست الکترونیک می‌باشد. بنابراین در صورتیکه مایل به دریافت پاسخ هستید، پست الکترونیک خود را وارد کنید.